Ēšanas gals

Vai jau minēju, ka visa tā ņemšanās ap dabiskumu un feinšmekerismu ir kaut kas neracionāls un man nesaprotams. Pieauguši cilvēki, kuru laiks visbiežāk ir ļoti dārgs, pienākumu daudz, termiņi projektiem nokavēti, sēž darbā pa naktīm, bērnus redz 3h nedēļā, draugus 3h gadā .. – tērē laiku banālai ēdiena gatavošanai. Un mēs kā civilizācija kopumā – cik resursu tiek izniekoti salīdzinot ar šobrīd pieejamiem risinājumiem, tāpēc ka .. neviens īsti nezin kāpēc. Kā tādi neandertālieši! Pie tam pēdējā laikā ēšana ir kļuvis arī kaut kas mūsu nāciju garīgi vienojošs. Kādreiz, lai būtu tautas mīlēts tev pietika pateikt ka neesi gan nekāds sapuvušās sistēmas funkcionārs (vairs), jo ače (īstenībā) lūdz dieviņu un ej baznīcā vismaz lieldienās un ziemīšos, bet tagad nācijai (domāju nācija, saku TV3 skatītāji, saku TV3 skatītāji, domāju nācija) ar to nepietiek. Tā grib redzēt kā ‘slavenība’ pagatavo ēdienu un ievada to savā gremošanas sistēmā.

Bet šis īstenībā ir pozitīvs posts, jo eku rakstīts, ka cerības nevajag zaudēt. Thanks Good hakeri ir pievērsušies šim jautājumam.

Eventually, Rhinehart compiled a list of thirty-five nutrients required for survival. Then, instead of heading to the grocery store, he ordered them off the Internet .. his food costs had dropped from four hundred and seventy dollars a month to fifty. And physically, he wrote, “I feel like the six million dollar man. My physique has noticeably improved, my skin is clearer, my teeth whiter, my hair thicker and my dandruff gone.” He concluded, “I haven’t eaten a bite of food in thirty days, and it’s changed my life.” In a few weeks, his blog post was at the top of Hacker News—a water cooler for the tech industry. Reactions were polarized. “RIP Rob,” a comment on Rhinehart’s blog read. But other people asked for his formula, which, in the spirit of the “open source” movement, he posted online.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s