Fantāzija

Ja jau tēma par bēdīgo literatūrā ir atvērusies.. vēl nedaudz žults. Fantāzija. Kas tas ellē tas par literatūras žanru! Zinātniskā fantastika – saprotu. Jauniešiem, kuriem pasaku laiks beidzies, par kosmosu, robotiem, nākotni, tehnoloģiju un ētikas problemātiku. Bet fantāzija! Jaunais megatrends. Priekš kam un par ko – par meitenēm un puikām, kas nedabonas, nedabonas un tad beigās dabonas? Pasakas jauniešiem? Kur revolūcijas, zinātne un f**n progress! Ka tikai daboties! Pat I.M. Tā, kuras Definīcijas mums klasē literatūras skolotāja trīcošā balsī un drebošām rokām lasīja no tās avīzes. “Es esmu bezvārda mauka .. Šodien mani izpisa instrumentālis..”. Tāds klusums. Mēs visi bijām beigti. Shocking! Tagad darbojas Fantāzijas žanrā. Bēdīgi.

Advertisements

3 thoughts on “Fantāzija

    1. Tev iespējams, taisnība. Internets, piemēram, raksta, ka par atšķirību par science fiction un fantasy diskusija vēl notiek 🙂

      This discussion is one that’s still in progress—and probably will be for some time to come–so the boundaries aren’t clearly marked. Still, many seem to agree that possibility is a determining factor. Science fiction explores what is possible (even if it’s improbable), while fantasy explores the impossible. Un kā daži brendu reklāmisti ir atklājuši- impossible is nothing.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s