Umpaiņa Krampa 8 punktu programma (melnraksts)

1. Izstāšanās un pašnoteikšanās
Jāseko Lielbritānijas paraugam un jāizstājas no ES un citām organizācijām, kas neļauj mums visu lemt pašiem. Jāaizliedz tādu preču imports, kuras iespējams ražot uz vietas.

2. Disciplīna un kārtība
Būtiski jāpastiprina sodi par pretvalstisku propogandu, pareizas valodas nelietošanu, narkotikām, zagšanu, dīkdienību, korupciju, necieņu pret amatpersonām. Skolās jāievieš tādi priekšmeti kā kārtība, ticības mācība, patriotisms un disciplīna. Jāievieš obligātā militārā apmācība un jānodrošina ka 36 mēnešu pamatkursu iziet visi 18-60 gadus sasniegušie pilsoņi. Jāatjauno nāvessods un jāpaplašina tā pielietošana.

3. Prese un informācija
Jāaizliedz pretvalstiska propoganda, sekss, vardarbība, homoseksuālisms un kristietības noliegšana televīzijā, laikrakstos un internetā. Jāsamazina tv kanālu, drukāto un elektroniski pieejamo izdevumu skaits līdz kontrolējamam līmenim.

5. Kompensācijas un teritorijas
Jāpieprasa kompensācijas un/vai teritorijas (tajā skaitā no Krievijas, Vācijas, ASV, ES, Lietuvas, Igaunijas), kas mums pienākas. Nepiekāpšanās gadījumā jāpielieto sankcijas.

6. Ekonomika un bizness
Bankas, telekominikācijas, alkahola/tabakas/natas produktu ražošana un imports jāpārņem valstij. Jāatceļ termins ‘bezdarbs’. Visiem darbaspējīgajiem jābūt nodarbinātiem privātajā vai valsts sektorā vai sabiedriskajos darbos. Par izvairīšanos jāsoda (skat. 2.).

7. Integrācijas politika
No valsts jāizraida visi, kas neprot latviešu valodu B+ līmenī. Iedzīvotāja valodas zināšanas ir tiesīgs pārbaudīt jebkurš atbilstošo valsts orgānu pārstāvis pēc savas iniciatīvas vai balstoties uz līdzpilsoņu ziņojumiem.

8. Žogs
Gar valsts robežu nepieciešams uzbūvēt vismaz 4 metrus augstu žogu. Tas atrisinās vairākas problēmas un radīs virkni iespēju, piemēram,
– valstī netiks imigrantikorea-north
– militāra konflikta gadījumā kavēta
— ienaidnieku sauszemes spēku ienākšana
— gļēvuļu aizmukšana
– jaunas darba vietas nodarbinātības pieaugums žoga būvē un apsagrāšanā
– apturēta darbaspēka aizplūšana (nodrošināms kopā ar 1.)

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s